Narciarskie wyjazdy integracyjne, zawody o puchar goforadventure, szkolenia narciarskie, wyjazdy na narty, jazda na tyczkach, eventy integracyjne, imprezy firmowe

Firmowe zawody narciarskie Val di Sole 12.01.2011

16.01.2011
Realizacje >>

Dla rozgrzania emocji uczestników wyjazdu, event został otwarty podczas wieczornej imprezy wzorowanej na cyklu zawodów Pucharu Świata, w trakcie której wszyscy zawodnicy wylosowali ze szklanej kuli numery startowe. Na podstawie losowania stworzyliśmy oficjalną listę startową, a wszystkim zawodnikom zostały przydzielone profesjonalne koszulki z numerami startowymi.


Kolejnego dnia na stoku rozpoczęliśmy dzień od solidnej rozgrzewki, oglądnięcia trasy giganta oraz wyjaśnienia zasad rywalizacji. Choć wydawało się, że już w tym momencie emocje uczestników sięgały zenitu, prawdziwa przygoda rozpoczęła się po przełożeniu przez pierwszego zawodnika kijków przez bramkę startową. Jak to bywa podczas wszelkiej rywalizacji sportowej zawody owocowały w sukcesy, nadspodziewanie dobre przejazdy i drobne porażki, upadki, pomyłki w pokonywaniu bramek. Jednak niezależnie od wyniku zawodom towarzyszyła pozytywna atmosfera, świetna zabawa i duża dawka śmiechu. Pomiaru czasu dokonywaliśmy przy pomocy sprzętu renomowanej firmy TAG HEUER, która zapewnia fotokomórki zawodnikom startującym w cyklu Pucharu Świata. Fotograf uwieczniający poczynania zawodników, muzyka puszczana na stoku i komentator sportowy na mecie spowodowały, że wszyscy okrzyknęli zawody jako niezapomniane i wyjątkowe doświadczenie.


Event narciarski zakończyliśmy wieczornym pokazem zdjęć i filmu z zawodów uwiecznionym ceremonią ogłoszenia wyników, rozdania medali i dyplomów odbywającą się w rytmie muzyki „You simply the best”. Wszyscy wspólnie podjęliśmy również wyzwanie świętowania zdrowia zwycięzców, którzy stanęli na podium, a także osób uhonorowanych nagrodami specjalnymi za najciekawsze poczynania na stoku!

Doładowani pozytywną energią, zmęczeni szaleństwami na śniegu i usatysfakcjonowani integracyjną zabawą zakończyliśmy zawody narciarskie z niezapomnianymi wrażeniami.
Mamy nadzieję, że nasi klienci czerpali z tego wyjazdu taką wielką satysfakcję i radość jak my!

 

Wyniki z zawodów.

 

Dziękujemy za świetną zabawę i zapraszamy ponownie!

POWRÓT