// O Firmie
goforadventure O FIRMIE, szkolenia narciarskie, wyjazdy na narciarty, jazda na tyczkach, eventy integracyjne, eventy dla firm, incentive, go4adventure

GÓRY, PRZYGODA, PASJA oraz WYSOKA JAKOŚĆ SZKOLEŃ, PERFEKCYJNA ORGANIZACJA WYJAZDÓW i NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA stanowią sedno naszych działań!


GOFORADVENTURE jest firmą, która pojawiła się na rynku w 2010 roku. Jesteśmy teamem o długim stażu pracy i zróżnicowanym doświadczeniu w zakresie sportów górskich Strategie działania oraz sposób organizacji wyjazdów opieramy na naszych wcześniejszych doświadczeniach zdobytych w trakcie pracy w organizacjach bardzo zróżnicowanego typu. Pracowaliśmy i nadal działamy w:

  • klubach sportowych
  • organizacjach państwowych jak reprezentacja kraju
  • stowarzyszeniach sportowych
  • firmach organizujących szkolenia sportowe
  • agencjach eventowych.

 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

 

Dzięki tak zróżnicowanym doświadczeniom mieliśmy okazje przyjrzeć się różnorodnym sposobom w jaki prowadzić i organizować można szkolenia narciarskie oraz wyjazdy na narty. Wszystkie z nich wyróżniały się specyficznymi dla siebie mocnymi i słabymi stronami. Często narzucany nam sposób działania budził niezadowolenie i frustrację zarówno naszych klientów jak i nas samych. Z tego względu, postanowiliśmy wspólnymi siłami stworzyć nową firmę. Nasza szkoła narciarska wyrosłą na bazie wieloletnich doświadczeń, obserwacji i wyciągniętych wniosków. My również na pewno nie będziemy doskonali! Jednak jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów, chcemy się uczyć i dzięki Wam w doskonalić nasz styl działania by z każdym wyjazdem spędzać wspólny czas jeszcze przyjemniej i efektywniej!

 

 

Jeśli chcesz się przekonać jaką ofertę stworzymy specjalnie dla Ciebie zachęcamy do wypełnienia formularza zapytania ofertowego lub przesłania wypełnionego briefu albo własnego zapytania drogą mailową. 

 

Nasz Event Manager skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

GO4ADVENTURE Zakopane

 

POWRÓT